Toastmasters na Festivale Inner Winner Slovensko

Aj tento rok bude na Festivale Inner Winner Slovensko večer venovaný Toastmasters. A opäť vstup VOĽNÝ :) 

V sobotu 8.3.2014 o 18:30 sa v hoteli Chopin v Bratislave na pódium postavia skúsení rečníci, hodnotitelia a tiež improvizátori-účastníci festivalu. Priďte podporiť našich rečníkov a stretnúť sa v inom prostredí!

Pokiaľ plánujete navštíviť celý Festival Inner Winner Slovensko, odporúčame Vám zakúpiť si vstupenky cez nasledovný link:

http://www.inner-winner.sk/program/?a_box=gtzbve4a


V rámci partnerskeho programu Toastmasters <-> Inner Winner Slovensko, totiž získa Toastmasters klub províziu za zakupenú vstupenku. Tú danému členovi/budúcemu členovi odpočítame z členského. Pri platbe členského na nasledovné obdobie (apríl-september 2014) bude mať teda nižšie členské v klube Toastmasters.

Vedenie Inner Winner Slovensko sa navyše rozhodlo pridať k 3-dňovému lístku každému z Toastmasters bonusy:

 - 1-dňový seminár Aktívny stress manažment – elixír vitality a spokojného života

 - mesačné členstvo v inšpiratívnom online programe „5minutovka“. Päť minút denne pre Váš rozvoj a osobný rast s Jiřím Vokáčom Čmolíkom. Techniky, inšpirácie, rozhovory, členská sekcia = 5 minút akcie každý deň! http://5minutovka.cz/

 

Ďalšie informácie: JLIB_HTML_CLOAKING   prípadne  JLIB_HTML_CLOAKING

 

Na festivale bude aj Toastmasters stánok. Ak nás tam Vy, alebo Vaši známi plánujete navštíviť, radi Vám osobne povieme viac o tom ako Toastmasters funguje, a ako sa stať lepším rečníkom a lídrom.