Členstvo

Ako sa stať členom

Kontaktuj nás, alebo príď na stretnutie

Vďaka tomu získaš jasnú predstavu, kto sme a ako naše stretnutia prebiehajú a čo je najdôležitejšie...čo dajú TEBE.

Zaregistruj sa

Staň sa členom len za 10 Eur mesačne a začni s aktívnym tréningom líderských a prezentačných zručností. Náš vzdelávací proces a mentori ťa tvojím začiatkom ľahko prevedú. Nie si v tom sám. Sme tu my.

Od začiatočníka k majstrovstu prezentačného umenia

Skúsenosť robí majstra. Dlhodobý pravidelný tréning, ktorý ťa posunie za limit odkiaľ sa už nikdy nevrátiš na začiatok. Obrovský pokrok aj u najväčších trémistov, kde sa často z prezentovania a rečnenia stane radosť a vášeň.

Prečo sa stať členom?

Stiahnuté hrdlo? Potiaci sa chrbát a roztrasené kolena? Nikdy viac! Začína sa tvoja cesta sebavedomého hrdinu. Pódium sa stane tvojim priateľom. A naviac sa tam budeš cítiť výborne!

Tak príď! My ti radi pomôžeme. Ale tá hlavná práca, aj tak bude na tebe. U nás sa hovorí: „Koľko do Toastmasters dáš energie, toľko toho dostaneš späť v skúsenostiach a schopnostiach.“

A aby toho nebolo málo, ako nezisková vzdelávacia organizácia máme pre teba aj fantastickú cenu: 2,5€ – to je cena jedného stretnutia klubu. Nie je to ani obed v Bratislave a pritom je to omnoho väčšia lahôdka. Za to dostaneš späť veľké množstvo skúseností a praxe. A ako čerešnička na torte – spoznáš veľa nových ľudí a získaš ďalších priateľov.

Slovenskí Toastmasters v číslach

12

rokov na Slovensku

400+

doterajších členov

500+

stretnutí klubu

Čo hovoria naši členovia​

Toastmasters mi dal priateľov - skupinu ľudí, s ktorými sa dá komunikovať na rovnakej vlnovej dĺžke, nástroje, ktoré mi pomohli výrazne znížiť stres a strach z rozprávania na verejnosti, vagóny inšpirácie a kýble motivácie, vyššiu dávku sebadisciplíny, akcieschopnosť, motiváciu prejsť od snívania ku konkrétnym činom, možnosť zdieľať vlastné názory, postrehy, skúsenosti, vedomosti, možnosť rozširovať si obzory, vzdelávať sa, pracovať na sebe – a to pravidelne.
Zuzana Šuplatová
Člen klubu Slovenskí Toastmasters
Toastmasters mi dal v prvom rade sebadôveru vo verejnom prejave. V druhom rade mi Toastmasters dalo priateľov s ktorými sa môžeme navzájom podporovať a rásť. V treťom rade mi dal Toastmasters nový pohľad na riadenie a motivovanie ľudí. Riadenie ľudí cez štruktúru klubu a motivovanie prostredníctvom môjho prejavu.
Martin Seják
Člen klubu Slovenskí Toastmasters